• Головна
  • К-ПНУ - серед найкращих вишів України
10:34, 21 березня 2017 р.

К-ПНУ - серед найкращих вишів України

З 16 по 18 березня К-ПНУ ім. І. Огієнка брав участь в головній події освітньої галузі України – Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

Як повідомляє Студентський меридіан, участь у виставці взяли 796 представників із України та 14 країн світу. Зокрема, учасниками виставки були 98 українських університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ та 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій. Серед них - і Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

У програму заходу були включені науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи. Окремо проводився рейтинговий виставковий конкурс; конкурс з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями та вручення сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus, SciVerse та Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «Уран».
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка отримав такі нагороди:
- «Золоту медаль» та Диплом в номінації «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами»; 
- Сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародних наукометричних баз даних Scopus, SciVerse та Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «Уран»; 
- Диплом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#К-ПНУ #WorldEdu
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...