![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:44, 6 березня 2017 р.
Викладач із Кам'янця відзначена персональною стипендією голови ОДА
Викладач Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи, кам’янчанка Оксана Бордюк відзначена стипендією, яка надається провідним митцям відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації з 2005 року.
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Зазначимо, що Оксана Бордюк є керівником народного аматорського інструментального ансамблю викладачів «Концертіно», дитячого ансамблю скрипалів «Адажіо» та інструментального ансамблю «Аrs nova».
Персональні стипендії провідним митцям, а також обдарованим дітям і творчій молоді присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. При цьому враховуються результати роботи кандидатів на стипендію за попередніх 3 роки.
Щомісячно впродовж календарного року провідні митці будуть отримувати по 300 грн, обдарована творча молодь - по 200 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:05, 24 липня
00:07, 24 липня
00:06, 24 липня
00:05, 24 липня
00:05, 24 липня
live comments feed...
Коментарі