![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:23, 2 березня 2017 р.
Галерея мистецтв представила новий експонат
У музеї продовжує діяти проект "Історія унікального експонату", в рамках якого щомісяця Галерея мистецтв презентує експонат чи колекцію з фондосховища.
Про це повідомляють на сайті міськради.
Цього разу до уваги відвідувачів представлено музичну скриньку ХІХ століття, мелодія якої знову зазвучала у стінах колишньої духовної семінарії зворушливими нотами. У фонди К-ПДІМЗ скриньку передала 1982 року кам'янчанка Друцька К.Г.
Виставка діє з 1 по 31 березня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі