• Результати шкільної туріади: велотуризм та в'язання вузлів
11:38, 20 лютого 2017 р.

Результати шкільної туріади: велотуризм та в'язання вузлів

В рамках шкільної туріади 16 лютого 2017 року в спортзалі ЗОШ №15 учні шкіл змагалися за визнання кращого в велотуризмі та в’язанні вузлів.

За результатами конкурсу вузлів І місце зайняла учениця ЗОШ №10 Багач Анна, яка лише на 2 секунди випередила Поцулко Єлизавету із ЗОШ №6, третя - Кожух Альона, учениця ЗОШ №7.

В змаганнях на велосипедах серед хлопців кращим став Лубко Дмитро, учень  ЗОШ №6, другі і треті місця посіли відповідно Крещук Анатолій (ліцей) та Новіцький Владислав (ЗОШ №16). Серед дівчат І місце - Касапчук Аліна, учениця НВК №3, ІІ – Бортнікова Дарія (НВК №8), ІІІ – Гуцал Юлія (ЗОШ №16).

В командному заліку переможцями стали учні НВК №8, другими – ЗОШ №16, третіми – НВК №3.

Результати шкільної туріади: велотуризм та в'язання вузлів, фото-1