• Головна
  • «Дитячий туризм у системі фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»
10:45, 10 лютого 2017 р.

«Дитячий туризм у системі фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ»

Активний рухливий відпочинок – запорука здоров’я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах. Одним із видів відпочинку є дитячий туризм. Саме тому було обрано тему другого засідання методичного об’єднання інструкторів з фізичної культури «Дитячий туризм у системі фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ», що проходило на базі дошкільного навчального закладу № 17 «Світлячок» 9 лютого (завідувач Н.І. Лозінська).

Метою засідання було  визначити вплив та ефективність застосування дитячого туризму в зміцненні здоров'я дітей дошкільного віку, їх фізичному та розумовому розвитку, руховій активності.

Вихователь з фізкультури ДНЗ №1 Поблічко О.Г. ознайомила колег з організацією та структурою проведення туристичного походу. Вихователь з фізкультури №8 Стара Т.Ф. виступила з доповіддю про  фізкультурно-оздоровчий туризм  взимку.

Терефера Л.М., інструктор з фізкультури ДНЗ № 9 з досвіду роботи  надала  інформацію про взаємодію з педагогами та батьками при плануванні та організації туристичного походу.

Позитивні емоції, цікаві враження учасники методичного об’єднання отримали від перегляду туристичної прогулянки «Туристична кільцева»,  яку підготувала вихователь з фізкультури ДНЗ №17  Кологрива Алла Леонідівна. 

«Дитячий туризм у системі фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ», фото-1

   5

«Дитячий туризм у системі фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ», фото-2

т  44

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Туризм #фізкультурно-оздоровча #ДНЗ #семінар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...