16:36, 4 січня 2017 р.

Бізнес конкурс від «Unlimit Ukraine»

Європейська Бізнес-Асоціація запрошує взяти участь у проекті «Unlimit Ukraine», ініційованому для того, аби дати поштовх молодому українському бізнесу до зростання та розвитку.

До участі в проекті запрошують молодих, амбітних та перспективних підприємців, які виготовляють якісний товар на території Україні, ведуть прозорий та офіційний бізнес, готові та прагнуть працювати за європейськими стандартами в Україні, хочуть підвищувати якість та масштаб українського підприємництва.

В рамках проекту заплановано безліч акцій та заходів, які допоможуть власникам бізнесу більш ефективно розвивати свою справу. Це - інформаційна підтримка, тренінги та майстер-класи, зустрічі з успішними власниками та керівниками компаній, консультації у сфері фінансів, оподаткування, виходу на закордонні ринки та інше.

У конкурсі мають право брати участь кандидати, які самостійно виробляють якісні та інноваційні товари або надають суспільно-корисні послуги, що не несуть в собі небезпеки та/чи не містять в собі шкідливих та небезпечних для здоров’я та життя складників, на території України не більше 7 років.

Якщо ви виготовляєте класні речі в Україні, ведете прозорий бізнес і хочете розказати про нього на всю Україну, завантажуйте інформацію про свій бізнес за посиланням http://unlimitukraine.com.ua/tell_about_businness/.

Відправлення заявок триває до 15 січня 2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #підприємці #бізнес #Україна #акції
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...