• Головна
  • Передноворічний рейд ялинковою ярмаркою
09:27, 29 грудня 2016 р.

Передноворічний рейд ялинковою ярмаркою

28 грудня громадські активісти, члени Громадської ради при виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради провели спільний рейд із працівниками Кам'янець-Подільського відділення поліції, щодо дотрмання правил торгівлі новорічними ялинками на ялиновій ярмарці на вул. Соборній, як повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook начальник міського відділу поліції Бориса Сушицького.

В результаті було виявлено ряд порушень, серед яких найбільше, це відсутність належних бирок на стовбурах ялинок. Працівники поліції проявили принциповість, виконали свої повноваження і склали п'ять протоколів за фактом порушення правил торгівлі.

Також слід зазначити про те, що Угоди , які укладені із торгівцями КП "Побуткомбудсервіс" директор Білюк В.В. не заповненні належним чином:

  • відсутні паспортні дані торгівців з ким укладені Угоди , що є суттєвим порушенням при складанні документів;
  • не забезпечення робітників, які мають утримувати територію в належному санітарному стані необхідними підручними засобами;
  • контейнери для ТПВ знаходяться на великій відстані;

Також виникають де-які питання до п. 2.2 та 3.3 цієї Угоди . Виникло питання до Припису від КП " Інспекції з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста " - відсутній підпис особи кому видали Припис і нелогічність вимог такої форми Припису.

Передноворічний рейд ялинковою ярмаркою, фото-1

  2

Передноворічний рейд ялинковою ярмаркою, фото-2

   6

Передноворічний рейд ялинковою ярмаркою, фото-3

   9

Передноворічний рейд ялинковою ярмаркою, фото-4

   16

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейд #ялинки #поліція #угода
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...