• Головна
  • Як не стати жертвою нелегальної трудової міграції
10:42, 16 листопада 2016 р.

Як не стати жертвою нелегальної трудової міграції

14 листопада в рамках співпраці з міським центром зайнятості провідний спеціаліст міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Поліщук взяв участь у семінарі «Жінка на ринку праці» із висвітленням теми нелегальної трудової міграції і протидії торгівлі людьми.

Такі спільні заходи регулярно проводяться для безробітних кам’янчан з метою підвищення їх обізнаності щодо небезпек міграції, явища торгівлі людьми та основних способів його запобігання. Адже в міру своєї необізнаності мігранти, особливо жінки, можуть стати жертвами торгівлі людьми.

Під час заходу спеціаліст Центру надав інформацію з приводу того, як не стати жертвою торгівлі людьми, проінформував про організації, до яких необхідно звертатися у разі небезпеки, та надав їх контакти.

З питань проведення заходів з профілактики торгівлі людьми та отримання консультацій з цих питань звертатися до міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Шевченка, буд. 26, та за телефонами: 91429, 067 2793088.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міграція #трудова #нелегальна #соціальнаслужба
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...