![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:01, 12 жовтня 2016 р.
«Наш Формат» підкорює «Лігу сміху»
«Ліга сміху» - це гумористичний проект від студії «Квартал 95», який прийшов на зміну «КВК» та в досить короткі терміни набув популярності на території України. Кам’янець-Подільська команда «Наш Формат» уже не вперше намагається підкорити тернопільський підрозділ центральної «Ліги сміху» на телеканалі «1+1».
6 жовтня відбулась гра, за результатами якої наші відчайдухи на чолі із Володимиром Черняком – капітаном команди, пройшли у півфінал та мають досить високі шанси виграти тернопільську «Лігу сміху», що, в результаті, підвищує шанси пройти жорсткий відбір в ефіри «1+1».
Півфінал планується на кінець листопада, бажаємо нашій команді гідно приставити наше місто та здобути таку омріяну перемогу, а кам’янчани в свою чергу активно вболіватимуть за форматівців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі