• Головна
  • Триразовий чемпіон Паралімпіади Віталій Трушев повернувся до Кам'янця-Подільського
17:26, 22 вересня 2016 р.

Сьогодні, близько 13:00, триразовий чемпіон Паралімпіади Віталій Трушев повернувся до Кам'янця-Подільського.

Разом із журналістами зустрічали чемпіона міський голова Михайло Сімашкевич та його заступник Вадим Савчук.

"У нас була дуже важка група на турнірі, «група смерті», однак нам вдалось зайняти перше місце. Трішки легше було з Нідерландами, а от іранці у фіналі були «темною конячкою», адже вони попали на Паралімпіаду лише після того, як дискваліфікували Росію. На щастя, ми добре підготувались і перемогли", – розповідає Віталій.

Стосовно майбутніх планів спортсмена, то це підготовка до Чемпіонату світу 2017 що пройде в Аргентині. Наразі Віталій мріє про віпочинок: "А зараз я замовив дружині приготувати зелений борщ. Зелений борщ і відіспатись – це мої найближчі плани".

Нагадаємо, що 16 вересня у фінальному поєдинку наша команда перемогла збірну Ірану з рахунком 2:1. Загалом у скарбниці збірної України 117 медалей: 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію