• Головна
  • За крісло генерального директора НІАЗ „Кам’янець” на конкурсі змагатимуться 3 кандидати
18:59, 14 вересня 2016 р.

За крісло генерального директора НІАЗ „Кам’янець” на конкурсі змагатимуться 3 кандидати

23 вересня  о 11.00 в приміщенні Міністерства культури України (вул. Івана Франка, 19,  м. Київ, каб.102) відбудеться перше засідання комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Національного історико-архітектурного заповідника „Кам’янець”. 

Для участі у конкурсному доборі свої документи до Міністерства культури України подали 3 кандидати: Годний Віктор Вікторович, Стельмах Валентина Вікторівна та Фенцур Василь Володимирович. Відтак усі зацікавлені протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (до 20.09.2016) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту [email protected] (з позначкою „пропозиції та зауваження „Кам’янець”), які будуть передані конкурсній комісії. 

До складу конкурсної комісії, згідно Наказу заступника міністра культури-керівника апарату Ростислава Карандєєва, увійшли: Богдан Кожушко (заступник голови Українського товариства охорони памяток історії та культури), Єлизавета Буйновська (директор ДІКЗ "Хотинська фортеця"),Яків Діхтяр (головний архітектор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника), Валентина Лукашук (головний спеціаліст з питань охорони культурної спадщини Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації), Інна Березіна (доцент Кам’янець-Подільського Національного університету ім. І. Огієнка, кандидат архітектури), Сергій Козак (архітектор), Олена Титова(вчений секретар Українського товариства охорони памяток історії та культури), Олександр Могильов (с.н.с. Інституту археології НАН України), Людмила Шульга (член Українського товариства охорони пам’яток історії та культури у Хмельницькій області).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кам'янець-Поділськийзаповідник #керівник #міністерствокультури
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...