• Головна
  • У яких випадках скасовують субсидію
15:20, 22 серпня 2016 р.

У яких випадках скасовують субсидію

Відповідно до п.20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р.  № 848 надання раніше призначеної субсидії припиняється:


- за заявою уповноваженого   власника  (співвласника)  житла, наймача житла у державному та громадському житловому фонді, члена житлово-будівельного кооперативу,  власника (співвласника) житлового приміщення; 
- за поданням житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об'єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні  послуги,  якщо громадянин, якому призначено субсидію,   не   сплачує  вартість  фактично  спожитої  послуги  з урахуванням  розміру  призначеної  субсидії, за винятком випадків, пов'язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується  відповідними  документами. Громадянин набуває право на її  призначення  на  наступний період після подання документів, що підтверджують  погашення  заборгованості,  яка  виникла  за період отримання   субсидії;  
- у разі переїзду сім'ї в іншу місцевість та настання обставин, що унеможливлюють  надання  субсидії  (зокрема  смерть   одинокої особи); 
- якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи  (не зазначив один із видів доходів) та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії.      
Заповнюючи заяву та декларацiю, громадяни повиннi вказувати повну, достовiрну та правильну iнформацiю, нiчого не приховуючи. Iнформацiю про доходи громадян органи соцiального захисту одержують у Державнiй фiскальнiй службi. Якщо з'ясується, що пiд час звернення за призначенням субсидiї громадяни подали недостовiрну iнформацiю, яка вплинула на право сiм'ї на субсидiю, то така сiм'я повинна повернути одержану субсидiю. Проте, якщо подавши недостовiрну iнформацiю, сiм'я все-таки мала право на субсидiю, а її розмiр завищений, то орган соцiального захисту з урахуванням нововиявлених обставин (наприклад, нова iнформацiя про доходи) проведе перерахунок субсидiї. При цьому поверненню пiдлягає лише надмiрно надана субсидiя.  
    
Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями або неповідомлення громадянином про зміни, зазначені у пункті  14 Положення (зокрема зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю що перевищує 50 тис. грн. ) повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію.    
У разі, коли громадянин добровільно не повернув  надміру перераховану (виплачену) суму субсидії, питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку. 
До посадових осіб, винних у надмірному перерахуванні (виплаті) субсидії, вживаються заходи, передбачені законодавством.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія #Кам'янець #комунальніпослуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...