09:51, 2 серпня 2016 р.

Обстежено водогони міста

На виконання доручення Кабінету Міністрів України, Голови Держпродспоживслужби України та листа т.в.о. першого заступника голови адміністрації О. Гуменного, 28 липня поточного року комісією під керівництвом першого заступника міського голови Григорія Горшунова проведено обстеження комунального водогону міста по виявленню причин і усуненню недоліків санітарно-технічного стану водопровідних мереж та вжиття заходів щодо гарантованого першочергового забезпечення питною водою населення для питних, фізіологічних, санітарно-гігієнічних, побутових потреб та приведення матеріально-технічного стану підприємств питного водопостачання до встановлених законодавством вимог.


В ході обстеження встановлено, що місто забезпечують питною водою 27 артезіанських свердловин Белановецького, Смотрицького, Мукшанського підземних водозаборів, а також поверхневе - річка Дністер. Комунальний водопровід міста Кам'янця-Подільського підпорядковується органам місцевого самоврядування. КП «Міськтепловоденергія» – суб'єкт господарювання, що здійснює експлуатацію об'єктів централізованого питного водопостачання. Питною водою з ВНС міського водопроводу користується населення Кам'янця – Подільського та прилеглих населених пунктів.
В склад дільниці Дністровського водогону входять  насосна станція першого підйому, трубопровід технічної води, насосна станція другого підйому та комплекс  водоочисних споруд.
Враховуючи те, що водопровідна система нашого міста має два незалежних джерела водопостачання, в разі виходу з ладу одного із них, існує можливість забезпечення водопостачанням з іншого джерела.
Насосна станція (НС – 1) розташована в селі Цвіклівці Кам'янець-Подільського району на відстані 17 км від міста. 
Насосна станція другого підйому розташована в південній заміській зоні поблизу села Панівці.   
Довжина магістральних водопровідних мереж міста становить 325 км. Потребують заміни труби магістральної водопровідної мережі міського водопроводу, термін експлуатації яких 25-50 і більше років. На мережі встановлено  близько 170  водорозбірних колонки та 1260 оглядових колодязів. 
Перед подачею в мережу, вода з артезіанських свердловин попадає на три ВНС. Стан будівель механічної та електричної частин насосних станцій для об'єктів підземного водозабору ВНС – 1, 2, 3, 4 – задовільний. Для надійної та безперебійної роботи ВНС проведено модернізацію існуючого обладнання для знезараження води, що подається в мережу. 
Хімічний контроль за якістю питної води ведеться цілодобово. Щоденно проводиться контроль за якістю води відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10, за наступними показниками: запах, смак, присмак, кольоровість, каламутність. Щомісяця вода з ВНС, річки Дністер досліджується по схемі повного хіманалізу. Лабораторією ДСЕС посезонно, раз у квартал досліджують воду на виході з очисних споруд по схемі повного хімічного аналізу з визначенням вмісту важких металів та радіоактивності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водогон #Кам'янець-Подільський
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...