• Головна
  • Завершився вишкіл стрілецького батальйону Хмельницької області
15:22, 19 липня 2016 р.

Завершився вишкіл стрілецького батальйону Хмельницької області

З 6 по 15 липня відбувся вишкіл стрілецького батальйону Хмельницької області. У цей підрозділ були набрані чоловіки із числа тих, хто проходить військову службу у резерві. Від сьогодні їхнім завданням буде участь в структурах оборони та захисту області від можливих загроз воєнного характеру. У навчаннях взяла участь одна рота та батальйонне керівництво.

Про це повідомляє на свої сторінці у Facebook комісар Кам’янець-Подільського ОМВК Володимир Возний.

Метою вишколу було налагодження співпраці між різними складовими підрозділами роти та батальйону, а також поновлення та отримання актуальних знань про військову справу.

Вишкіл був умовно поділений на 2 етапи. Перший з них відбувався на полігонах міста Хмельницького. Упродовж кількох днів інструктори із військових частин, військовослужбовці яких нині несуть службу в зоні АТО, проводили для резервістів тренінги з тактичної медицини, основ саперної справи, військової тактики. Також відбулися стрільби. Більшість із учасників вишколу проходили службу в армії, але їхні навики потребували актуалізації відповідно до умов, продиктованих сьогоденням, що і відбулося успішно.

Другий етап вишколу передбачав польові навчання, що пройшли у Волинській області. Тут резервісти отримали можливість застосувати набуті знання та навики військової справи на практиці під час умовного протистояння із диверсійними групами. Під час виконання завдань з антидиверсійної діяльності особливо відзначився солдат Тукачов О.А..

Загалом, якщо брати до уваги, що подібні навчання відбувалися у багатьох регіонах України, то варто зазначити, що із багатьох областей особливо відзначилася в кращий бік Хмельницька область. У свою чергу, хмельницький обласний військовий комісар відзначив роботу військовослужбовців та резервістів з Кам’янця-Подільського, які показали високий рівень знань та військової підготовки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вишкіл #Володимир Возний
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...