• Головна
  • Чому змінюються межі виборчих дільниць
11:18, 19 липня 2016 р.

Чому змінюються межі виборчих дільниць

З метою належного проведення виборів усіх рівнів, уникнення неточностей у списках виборців, формування виборчих дільниць, внесення прізвищ тих, хто згідно законодавства досяг віку і має право віддати свій голос, у міській раді функціонує відділ ведення Державного реєстру виборців.

Окрім основних завдань Реєстру - ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців для голосування на виборах, працівники відділу постійно відслідковують межі виборчих дільниць міста та контролюють кількість виборців (законом передбачено не більше 2500 виборців на виборчій дільниці).

Під час щомісячного поновлення бази даних Державного реєстру виборців відділ отримує інформацію про реєстрацію місця проживання виборців. У випадку реєстрації виборців у новому будинку, працівники відділ невідкладно відносять даний будинок до опису меж щонайближчої виборчої дільниці. Коли доданий будинок розширює існуючі межі виборчої дільниці, дане питання виноситься на розгляд виконавчого комітету та готується подання до ЦВК про зміну меж виборчої дільниці, яка існує на постійній основі.

В місті існує 46 виборчих дільниць, які діють на постійній основі, з них 3 — спеціальні виборчі дільниці, які розміщенні в лікувальних закладах. За останні роки відділом направлено до ЦВК понад 20 подань про зміну меж виборчих дільниць. 

Актуальну інформацію про номери виборчих дільниць, опис їх меж, адреси приміщень для голосування, кількість виборців у місті Ви можете побачити на офіційному сайті ЦВК (www.drv.gov.ua).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #виборчі дільниці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...