• Головна
  • Кам’янецькі депутати направили три звернення високопосадовцям держави
09:03, 13 липня 2016 р.

Кам’янецькі депутати направили три звернення високопосадовцям держави

Вчора, 12 липня під час 15 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради народні обранці направили три звернення до Президента, Прем’єра та Голови Верховної Ради.

Перший лист стосувався підвищення тарифів на газ, тепло та електроенергію для населення. Місцеві депутати наголошують, що через високі тарифи громадяни стали менше сплачувати за спожиті послуги. Це в свою чергу негативно відображається на економіці міста. Також депутати закликають ухвалити законопроект щодо порядку використання природного газу, видобутого в Україні, для потреб населення, скасувати рішення про підвищення тарифів на газ, передбачити відшкодування різниці в тарифах на послуги водопостачання, теплопостачання та водовідведення, що надавались населенню.

«Підвищення ціни на газ до європейського рівня можливе лише у разі пропорційного збільшення доходів громадян до європейського рівня», – йдеться у листі.

У другому зверненні депутати міської ради просили передати з державної у комунальну власність міста недобудовану будівлю громадсько-побутового корпусу(2700 м2) Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

«Добудова цього корпусу дасть можливість використовувати його не тільки в навчальному процесі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості, але й як спортивний комплекс для проведення спортивно-масових заходів для студентів та мешканців міста», – повідомляється у тексті документу направленого в Кабмін.

Найбільше обговорення у присутніх викликало звернення озвучене з голосу головою фракції ВО «Свобода».

Михайло Посітко пропонував направити лист на ім’я спікера Верховної Ради щодо недопущення проведення виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Також у тексті вказувалось на неприпустимість надання особливого статусу Донбасу та на необхідності називати речі своїми іменами – «АТО – називати війною, Росію – окупантом».

Натомість міський голова Михайло Сімашкевич та секретар міськради пропонували повернутись до цього питання на наступній сесії в серпні.

«Воно потребує обговорення, зваженості та толерантності», – наголосив секретар ради Дмитро Васильянов.

Водночас, переважна більшість голів фракцій підтримала ідею направити це звернення сьогодні, щоправда лише після доопрацювання його редакційною комісією.

Решту поточних питань депутати прийняли фактично без обговорення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #Кам'янець-Подільська міська рада #звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...