![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:19, 27 червня 2016 р.
Ледь не помер заради фото
26 червня ц.р., близько 18:50 години по вулиці Шевченка, в парку відпочинку "Героїв Євромайдану", поблизу озера, чоловік на ім'я Іван, віком близько 35-40 років, намагаючись піднятись на кам’яну фігуру орла, з власної необережності, впав на асфальтно-бетонне покриття, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження у вигляді політравми. Постраждалого госпіталізовано в реанімаційне відділення міської лікарні №1, стан здоров'я важкий.
Прийшовши до тями розповів, що самого падіння не пам'ятає, та просто хотів сфотографуватись.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі