Журналісти "3849.com.ua" підготували ТОП-7 способів які допоможуть при вивченні англійської мови.

Як же вивчити іноземну мову? Ось кілька правил, якими користувалася особисто:

1. ЩОДНЯ вчити мову. Хоча б 15 хв в день, але контакт з мовою повинен бути щодня (виконання Д/З, перегляд конспекту, читання, слухання і т.д.).

2. Додаток Duolingo допоможе набрати словниковий мінімум для того, щоб поступити на середину курсу А1, а не починати його з нуля.

3. Уроки мови 2-чі на тиждень з акцентом на практику спілкування. Не боятися робити помилки, вживати неправильні артиклі чи часи. Точно знаємо: щоб навчитися говорити правильно, треба БАГАТО говорити.

4. Щоранку по дорозі на роботу в громадському транспорті перечитувати конспект з новою лексикою і граматикою. Вранці ще "свіжа" голова і інформація запам’ятовується краще.

5. Добросовісно виконувати ВСІ домашні завдання, бо отримана інформація без практичного закріплення не залишиться в голові. Просто послухати, подивитись чи почитати не достатньо! Треба використати новий матеріал на практиці. І це стосується не тільки мов, а будь-якого навчання, яке ви проходите. Навчання без практики результат рівний нулю.

6. Вчити мову через сфери моїх інтересів: мистецтво, культуру, історію, традиції, музику, кулінарію і т.д.

7. На рівні А2 вже почати читати адаптовані книги, щоб збільшувати словниковий запас. Більше читаєте більше слів знаєте і грамотніше пишите.

Книш Маргарита