Та винна не "корона", а ПДР. 

Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що система фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху почала реєструвати порушення, вчинені водіями транспортних засобів на іноземній реєстрації. Повідомляє пресслужба "Адвокат права".

Тепер при в'їзді в Україну автомобіля "на номерах" іноземної реєстрації прикордонники вноситимуть до бази цей номер автівки, прізвище та ім'я водія і його паспортні дані.

Згодом, якщо ця автівка перевищать швидкість, між Державною прикордонною службою та Національною поліцією відбуватиметься автоматичний обмін інформацією про отримання співробітниками поліції даних, необхідних для складання постанови про порушення ПДР.

Після винесення постанова потрапляє в базу даних, яка автоматично спрацьовує "на порушника" при перетині ним кордону. У разі несплати штрафу протягом 30-денного терміну іноземцям виноситься рішення про заборону в'їзду в нашу країну.

У разі, якщо власник авто на іноземних номерах - громадянин України відмовиться платити штраф, то документи будуть направлятися за загальною процедурою в Державну виконавчу службу для стягнення через арешт майна або банківських рахунків.