Як каратимуть нелегальних таксистів?

Для автомобілів з електричними двигунами патент коштуватиме п’ятдесят відсотків від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснюється плата за патент (в 2020 році — 2361 грн 50 коп.).

Нагадаємо, що законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання діяльності з надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів на таксі та легковими автомобілями на замовлення" пропонує встановити плату за патент, який видано строком на один рік, у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснюється плата за патент (наприклад, у 2020 році — 4723 грн). Повідомляє пресслужба "Адвокат права".

Плата за патент, який видано строком на один місяць, становить одну дванадцяту розміру плати за патент, виданий строком на один рік, збільшену на п'ять відсотків від цієї плати (в 2020 році — 393 грн 50 коп.).

Уявіть, скільки на сьогодні нелегальних перевізників, — їх сотні тисяч, і яку суму зможе отримати бюджет, якщо хоча б частина таких "таксистів" почне працювати в легальному полі, - цитата з преси.

На тих, хто вирішить продовжувати працювати поза правовим полем, чекає такий механізм контролю, як «контрольна закупка». Буде запроваджено штрафи для тих, хто не виконуватиме умови доступу та роботи на ринку. Реформа таксі передбачає також обов’язковий технічний огляд авто та дотримання вимог страхування.

Законопроектом пропонується створити два відкритих реєстри, за допомогою яких будь-хто, в тому числі пасажир, матиме можливість перевірити легальність перевізника та провайдера інформаційних послуг. Всі легальні на сьогодні перевізники, будуть внесені до відповідного Реєстру автоматично.

Штраф за перевезення пасажирів без патенту пропонується ввести у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів (3400 грн).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073
Хочете додати 3849.com.ua на головний екран і бути в курсі новин?