На Кам'янеччині жінка втратила 8 тисяч гривень, зайшовши в телеграм-канал

Фото: мережа Інтернет

На Чемеровеччині жінка втратила 8 тисяч гривень, перейшовши за шахрайським посиланням про надання фінансової допомоги.

Шахраї пристосовують свої злочинні схеми до умов сучасності і часто спекулюють там, де громадянам навпаки потрібно допомагати. Наразі зловмисники маскують свої неправдиві сайти під допомогу громадянам від держустанов та міжнародних організацій. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Так, 39-річна жителька Чемеровеччини в месенджері "Телеграм" перейшла за невідомим посиланням про нібито надання допомоги українцям від однієї з міжнародних організацій. Після цього з її карткових банківських рахунків зникли гроші на загальну суму 8000 гривень.

Що ж робити, якщо ви побачили таке повідомлення в стрічці новин в соцмережі або месенджері? У жодному разі не переходьте за посиланням! Якщо ви підпадаєте під категорію громадян, яким передбачена державою соціальна виплата, звертайтесь для її оформлення в відповідні установи та організації. Але не довіряйте подібним повідомленням в інтернеті, навіть якщо там вказано начебто офіційну інформацію від якоїсь держустанови чи міжнародної організації.

Довіряйте лише перевіреним та офіційним джерелам та давайте відсіч шахраям.

Читайте також:"На Кам’янеччині голова сільради підробила рішення сесії про передачу 14 земельних ділянок".