А ви уже знаєте, що будете робити 11 січня? Якщо й так, то переконайтеся, що ваші плани - не на дванадцяту годину дня. Бо в цей час на жителів громади та гостей очікує одне з найколоритніших та атмосферних свят січня – фестиваль "Подільська Маланка", що проходитиме в Кам’янці всьоме.

Свою участь вже підтвердили 18 колективів Хмельниччини з різних територіальних громад: Кам’янець-Подільської, Орининської, Слобідко-Кульчиєвецької, Китайгородської, Староушицької, Маківської, Новоушицької, Гуківської, Смотрицької. А це – більш ніж 250 учасників.

Всі вони пройдуть святковою ходою з піснями, імпровізованими забавами та оркестром від Міського будинку культури до парку Героїв Євромайдану.

Долучитися можуть всі охочі. Старт об 11:40 біля МБК по вулиці Шевченка.

Лишень уявіть це дійство: із перевдяганням, фольклорними персонажами, колоритними костюмами, креативом та творчістю колективів. Буде справжнє свято! Учасники водитимуть козу, колядуватимуть, боротимуться з підступним чортом і бажатимуть усіх гараздів.

"Подільська Маланка" - фестиваль, де кожен зможе віднайти культурну спадщину рідного краю та просто повеселитися. Бо це платформа, що об’єднала колективи, які згуртувались заради традиційних українських гулянь та звичаїв!