В самому центрі міста Кам'янець-Подільський 23 грудня 2018 року відбудеться перший Всеукраїнський різдвяний конкурс мистецтв "Іде звізда Чудна". Запрошуємо до участі!

Умови проведення:

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ: 23 грудня 2018 р., початок реєстрації о 9:00, початок конкурсу о 10:00, м. Кам’янець-Подільський, Шевченка, 41, Районний центр культури і мистецтв "Розмай".

ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСУ: МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "Молодіжний центр "ДІМ" за підтримки районного центру культури і мистецтв "Розмай".

Мета конкурсу:

 • залучення дітей та молоді до збереження кращих національних традицій;

 • поглиблення знань про традиції нашого народу, виховання любові до української культури та мистецтва;

 • відродження традицій вертепної драми — старовинного українського народного театру та традицій колядування/щедрування;

 • збагачення репертуару художніх колективів та підвищення їх виконавської майстерності;

 • виявлення і розкриття молодих талантів, підтримка їх творчої діяльності;

 • створення середовища для творчого спілкування.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ: У конкурсі можуть брати участь солісти та творчі колективи навчальних закладів, палаців та будинків культури, центрів дитячо-юнацької творчості, приватних студій та шкіл, недільних шкіл та усі бажаючі. Конкурсні твори виконуються за вибором конкурсантів.

НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:

1. ВОКАЛ (солісти, дуети, тріо, квартети, ансамблі) - естрадний вокал; - джазовий вокал; - академічний вокал; - авторська пісня; - шоу-композиції.

2. НАРОДНІ КОЛЯДКИ ТА ЩЕДРІВКИ (солісти, дуети, тріо, квартети, ансамблі).

3. ВЕРТЕП.

4. ХОРЕОГРАФІЯ (солісти, малі форми, ансамблі) - класичний танець; - народний танець; - бальний танець; - сучасна хореографія.

5. ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА (солісти, малі форми, ансамблі, оркестри).

6. ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВЕ МИСТЕЦТВО (малюнок на тему конкурсу; вертепи (скриньки, шопки); лялькові вертепи; вертепні зірки; вертепні маски; вироби з соломи (різдвяні дідухи, "павуки", прикраси, іграшки); витинанка; маски (Коза, Маланка, Дід, Баба, Чорт, Смерть).

7. ДРАМАТИЧНИЙ ЖАНР/ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО:

- художнє слово; - мініатюри; - уривки з вистав; - ляльковий театр; - театри пластики; - театри танцю; - театри моди.

Допускається використання реквізиту і декорацій згідно з правилами техніки безпеки за умови попереднього узгодження з оргкомітетом конкурсу. По завершенні конкурсного виступу конкурсанти повинні прибрати реквізит і декорації зі сценічного майданчика.

Вікові категорії: 0 категорія - до 6 років; I категорія – 7-9 років; II категорія – 10-12 років; III категорія – 13-15 років; IV категорія – 16-18 років; V категорія – 19 років і старші; VI категорія – змішана.

ЖУРІ ТА КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ВИКОНАВЦІВ: Склад журі визначається Оргкомітетом. До складу журі входять провідні фахівці галузі та відомі митці Хмельниччини та України, професійні режисери, актори, музиканти, вокалісти, хореографи тощо. Рішення журі закріплюється відповідними протоколами, на основі яких учасникам присвоюються звання лауреатів або учасників конкурсу.

Критерії оцінювання: - техніка виконання; - складність репертуару; - артистичність; - відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії; - оригінальність виступу.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

 • назви номерів конкурсної програми та заявку на участь у конкурсі учасники обов’язково надсилають до 20 грудня 2018 року на e-mail конкурсу [email protected] з поміткою "заявка "Іде звізда Чудна". (Контакти: 098 564 00 08 Володимир, 067 249 76 09 Світлана) - кожен колектив або соліст представляє один номер в номінації у своїй віковій категорії; - максимальна тривалість виступу: для театрального жанру – до 10-ти хвилин, для вокалу – до 4 хвилин, інструментального жанру – до 5 хвилин, для хореографії – до 5 хвилин, для вертепу – до 15 хвилин; - на момент участі у конкурсі при собі мати копію музичного матеріалу на флеш-носії.

ПРЕМІЇ ТА НАГОРОДИ:

1. Журі присуджує Гран-прі конкурсу. Гран-прі – грошова премія 5000 грн.

2. Журі визначає перші, другі і треті місця у всіх номінаціях та вікових категоріях.

3. Кожен колектив або соліст нагороджуються дипломами.

ФІНАНСОВІ УМОВИ:

1. Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, який складається зі вступних внесків учасників та благодійних спонсорських внесків, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України.

2. Вступний внесок складає: Соліст – 300 грн. з учасника; Малі форми (до 4 чоловік) – 200 грн. з учасника; Ансамбль (понад 4 особи) – 150 грн. з учасника; Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво – 150 грн. з учасника. Вступний внесок сплачується готівкою в момент реєстрації в день проведення конкурсного відбору. 3. Проїзд, проживання та харчування – за рахунок учасників або сторони, що відряджає.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ:

 • учасники, батьки, супроводжуючі особи та гості мають дотримуватися правил, встановлених організаторами конкурсу, та підтримувати на заході творчу, доброзичливу атмосферу.

 • у разі створення учасниками і їх супроводжуючими особами ситуацій, що не відповідають вимогам правил конкурсу та моральним нормам суспільства (некоректна поведінка, негативні відгуки на адресу організаторів, членів журі та інших учасників) оргкомітет має право відсторонити колектив або учасника від участі у заході.

 • учасникам, керівникам, батькам та супроводжуючим особам не дозволяється втручатися та вносити самостійно зміни в організаційний та творчий процес конкурсу.

 • організатори конкурсу не несуть відповідальність за втрачені особисті речі конкурсантів та супроводжуючих осіб під час проведення заходу.

УВАГА! Всі учасники конкурсу мистецтв та їх супроводжуючі особи при подачі попередньої заявки автоматично підтверджують згоду з усіма пунктами цього положення та правилами проведення конкурсу.