
10:10, 25 травня
Надійне джерело
Аварія в будинку: мешканці на Данила Галицького залишились без води

Фото: мережа "Інтернет"
У зв'язку з аварійним пошкодженням в підвальному приміщенні будинку, тимчасово призупинено холодне і гаряче водопостачання.
А саме, за адресою:
- вул. Данила Галицького, 13.
Послуги буде відновлено після завершення ремонтних робіт, що триватимуть, орієнтовно, до 17.00.
Перепрошуємо за тимчасові незручності, - написали у КП "Міськтепловоденергія".
Читайте також:"Перевищив швидкість і керував "під кайфом": на трасі зупинили Lexus".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:21
16 червня
17:07
16 червня
13:10
14 червня
12:40
14 червня
Оголошення
23:03, 6 червня
159
10:51, 9 червня
10:09, Сьогодні
10:51, 9 червня
Коментарі