
16:59, 25 листопада
Надійне джерело
У Дунаївцях чоловік на електровелосипеді збив пішохідку

Фот: Кам’янець-Подільського районного управління поліції
Жінка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували. Поліцейські відкрили кримінальне провадження та з’ясовують всі обставини.
Подія сталася 22 листопада близько 17:50 години по вулиці Шевченка у м. Дунаївці. 50-річний місцевий житель, керуючи електричним велосипедом "Urban Avant", допустив наїзд на 47-річну дунаївчанку, яка йшла по пішохідній доріжці.
У результаті наїзду жінка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували до нейрохірургічного відділення Хмельницької обласної лікарні. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
За даним фактом слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, якщо це спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Читайте також:"У музеї-маєтку на Хмельниччині відкрилася резиденція Святого Миколая".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:40
Вчора
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
15:55
1 грудня
15:45
1 грудня
Оголошення
22:07, 26 листопада
5
16:17, 30 листопада
21
09:22, 28 листопада
22:12, 26 листопада
22
Коментарі