
23:09, 30 вересня 2025 р.
Надійне джерело
Макарони з "сюрпризом" передали у колонію кам'янчанину

Фото: Райківецької Виправної Колонії
Під час огляду посилки для ув’язненого, що надійшла у виправну колонію на Хмельниччині, було виявлено підозрілі речовини.
Їх приховали всередині макаронів.
Про перекриття каналу доставки заборонених речовин у місце позбавлення волі відзвітували у ДУ "Райківецька виправна колонія".
Днями працівники держустанови провели ретельний огляд посилки, що була призначена для ув’язненого. Із Кам’янця-Подільського засудженому передали макарони. Як виявилося, з "сюрпризом".
Усередині макаронних виробів було виявлено порошкоподібну речовину білого кольору та подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору, – пояснили у виправній установі.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському створять меморіал полеглим воїнам".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відкрити компанію в Гонконзі для міжнародного бізнесу
Новини компаній
09:30
Вчора
20:40
1 лютого
08:14
31 січня
Оголошення
12:26, Вчора
12:26, Вчора
12:26, Вчора
12:28, Вчора
12:28, Вчора
Коментарі