
12:49, 24 вересня
Надійне джерело
Зняв вікно й викрав пенсію: У Кам'янці затримали рецедивіста за кілька годин

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції
На Кам’янеччині поліцейські затримали злодія, який обікрав самотню пенсіонерку.
Зловмисник проник до будинку потерпілої та викрав її пенсію та мобільний телефон. Того ж дня правоохоронці розшукали та затримали зловмисника. Викрадене у нього вилучили.
Подія сталася у селі Кружківці Новоушицької громади. До поліції звернулася 85-річна місцева жителька та повідомила, що невідома особа зняла віконну раму, проникла в її будинок та викрала пенсію і мобільний телефон.
Поліцейські за лічені години вирахували та затримали крадія. Ним виявився 35-річний місцевий житель, який вже неодноразово відбував покарання за майнові злочини. Грошові кошти та викрадений телефон у нього вилучили. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Слідчі поліції вже оголосили зловмиснику підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. На період розслідування суд взяв чоловіка під варту.
Читайте також:"На Камʼянеччині суд відібрав землю, зіпсовану під штучний ставок".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
19:40
Вчора
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
15:55
1 грудня
Оголошення
09:22, 28 листопада
20:58, 30 листопада
2
Коментарі