
14:22, 17 вересня
Надійне джерело
Студент кам'янецького вишу посів призові місця на Балтійських військових змаганнях

Фото: мережа "Інтернет"
Студент факультету фізичної культури К-ПНУ Віктор Банькін посів призові місця на Балтійських військових змаганнях зі стрільби кульової.
З 11 до 14 вересня в латвійському місті Добеле відбулися Балтійські військові змагання зі стрільби кульової серед військовослужбовців CISM. У змаганнях взяв участь здобувач вищої освіти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Віктор Банькін.
Наш спортсмен показав високі результати й здобув срібло одразу у двох категоріях: друге місце у вправі ПП-3 і друге місце у вправі РПС. Повідомили у Студентському меридіані.
Важливо зазначити, що Віктор Банькін не лише талановитий спортсмен і студент, але й військовослужбовець, який сьогодні захищає Україну від ворога. Його успіхи на міжнародних змаганнях стали прикладом сили духу, витривалості та справжнього патріотизму.
Читайте також:"Студент кам'янецького вишу вчетверте в кар'єрі вийшов у фінал чемпіонату світу у метанні молота".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
19:40
Вчора
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
15:55
1 грудня
Оголошення
09:22, 28 листопада
22:12, 26 листопада
22
20:58, 30 листопада
4
Коментарі