
18:19, 17 червня
Надійне джерело
У Камʼянці-Подільському 38-річний чоловік ґвалтував доньку з 5 річного віку

Фото: мережа Інтернет
За зґвалтування малолітньої доньки жителя Хмельниччини засуджено до довічного ув’язнення.
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у вчиненні сексуального насильства та зґвалтуванні малолітньої (ч. 6 ст. 152, ч. 4 ст. 153 КК України).
Його засуджено до довічного позбавлення волі. Зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Прокурорами доведено, що обвинувачений тривалий час вчиняв щодо своєї доньки сексуальне насильство, а у жовтні 2023 року – зґвалтував її.
Він підбирав час, коли вдома не було ані дружини, ані молодшої дитини.
Про злочин стало відомо від лікаря, яка оглянула дівчинку. Зі слів малолітньої це почалося ще з 5-річного віку.
В ході судового розгляду обвинувачений вину визнав лише частково.
Досудове розслідування здійснювалося СВ Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області.
Інформацію про чоловіка буде включено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.
Читайте також:"На Кам’янеччині виявили браконьєра, який ловив рибу сітками на території Національного природного парку".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Вірити, що війна в Україні завершиться у 2025 році?
проголосувало 160 відвідувачів
Так!
26,9%
Ні!
51,9%
Важко відповісти!
21,3%
Останні новини
12:22
15 липня
12:06
15 липня
11:54
15 липня
ТОП новини
Оголошення
17:41, 8 липня
12:08, 16 липня
12:08, 16 липня
12:08, 16 липня
17:41, 8 липня
live comments feed...
Коментарі