
18:30, 14 травня
Надійне джерело
Кам’янчанина засуджено до 3 років за ґратами за ДТП з летальними наслідками

Фото: Хмельницької обласної прокуратури
За публічного обвинувачення прокурорів Кам’янець-Подільської окружної прокуратури 64-річного водія визнано винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої (ч. 2 ст. 286 КК України).
Засудженому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на аналогічний термін. Також суд зобов’язав чоловіка сплатити дітям загиблої 922 тис. грн.
Дорожньо-транспортна пригода сталася у місті Кам’янці-Подільському у вересні 2022 року.
Водій проявив неуважність до дорожньої обстановки, не зменшив швидкість та зачепив лівим дзеркалом 82-річну жінку, яка переходила дорогу у недозволеному місці.
Внаслідок цього потерпіла впала, отримала ушкодження голови та в подальшому померла у лікарні.
Свою вину обвинувачений не визнав. Повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Читайте також:"У Кам’янці-Подільському викрили родинний підряд, який займався збутом фальсифікованих цигарок".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Вірити, що війна в Україні завершиться у 2025 році?
проголосувало 160 відвідувачів
Так!
26,9%
Ні!
51,9%
Важко відповісти!
21,3%
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
19:40
Вчора
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Оголошення
12:09, 27 листопада
12:09, 27 листопада
09:32, 29 листопада
11:57, 3 грудня
21:04, 30 листопада
Коментарі