
20:15, 17 лютого
Засудили кам’янчанина, який вчиняв насильство стосовно свого батька

Фото ілюстративне. Фото: мережа Інтернет
Два з половиною роки ув’язнення отримав кам’янчанин, який вчиняв психологічне насильство стосовно свого батька.
Правоохоронці неодноразово фіксували випадки протиправних дій 37-річного зловмисника, після чого його притягували до адміністративної та кримінальної відповідальності. Вперше його засудили умовно, але чоловік не виправився. Відтак — отримав реальний термін ув’язнення.
Домашній кривдник систематично знущався над своїм 60-річним батьком: погрожував йому, нецензурно лаявся та ображав. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Потерпілий неодноразово звертався за допомогою до правоохоронців, які фіксували випадки насильства, складали адміністративні матеріали й одного разу направили до суду кримінальне провадження. Після цього кривдник відбув покарання у вигляді 2 років умовного терміну. Однак, чоловік на шлях виправлення не став й продовжував вчиняти домашнє насильство стосовно батька.
Як наслідок, слідчі Камʼянець-Подільського райуправління поліції знову скерували до суду обвинувальний акт за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Наразі суд вже виніс кривднику вирок - 2 роки 6 місяців позбавлення волі.

Засуджений, Фото: Поліція хмельницької області
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському до 8 років позбавлення волі засудили розбійника".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
Вчора
19:40
4 грудня
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Оголошення
20:58, 30 листопада
2
09:22, 28 листопада
22:07, 26 листопада
3
09:22, 28 листопада
21:56, 26 листопада
Коментарі