• Головна
  • Синдром неспокійних ніг та його основні прояви
Новини компаній
07:57, 12 червня

Синдром неспокійних ніг та його основні прояви

Новини компаній

Серед досить серйозних захворювань, які вивчаються протягом великої кількості часу, варто виділити синдром неспокійних ніг. Вперше таке порушення було зафіксовано ще у 17 столітті і з того часу активно досліджується вченими. Нині лікуванням такого захворювання займається невролог Хмельницький, який точно знає, як правильно діагностувати захворювання та що потрібно зробити для того, щоб лікування пройшло ефективно. До такого лікаря, як невропатолог Хмельницький Ультрадіагностика записатись варто при появі перших симптомів для ефективного вирішення проблеми.

Що собою представляє синдром неспокійних ніг та його основні ознаки

Лікарі неврологи у Хмельницькому описують таке захворювання, як синдром неспокійних ніг у вигляді сенсомоторної патології, яка пов’язана з тих, що у людини виникає бажання неконтрольовано рухати нижніми кінцівками. При цьому при таких рухах спостерігаються найчастіше всього неприємні відчуття. Захворювання належить до категорії клінічних, тому його встановлюють в першу чергу на основі скарг пацієнтів. Серед основних критеріїв, по яким можна діагностувати синдром неспокійних ніг, варто виділити наступні:

  • симптоми захворювання – бажання рухати нижніми кінцівками найчастіше всього виникає тоді, коли людина знаходиться у стані спокою в лежачому положенні або ж сидячи, при чому під час таких рухів можуть виникати больові відчуття;

  • симптоми захворювання частково або ж повністю зменшуються при виконанні рухів;

  • симптоми можуть проявлятися виключно у вечірній та нічний час, коли людина відпочиває;

  • симптоми захворюванню можуть призводити до суттєвих порушень зі сном та погіршення загального самопочуття, що буде у подальшому відображатися на професійній діяльності та спілкуванні у соціумі.

Перераховані вище симптоми безпосередньо вказують на таке захворювання, як синдром неспокійних ніг, та не можуть бути ознаками інших неврологічних патологій. Звертаючись за допомогою до такого спеціаліста, як невролог, ціна у Хмельницькому до якого буде доступною, лікар допоможе встановити правильний діагноз та призначити ефективне лікування. Якщо є потреба, додатково можуть бути виконані МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика, які допоможуть додатково діагностувати та підтвердити наявність синдрому, після чого буде призначено дійсно ефективне та результативне лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...