![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:37, 23 травня
Науковиця із Кам'янця-Подільського перемогла у конкурсі "Молодий вчений року - 2023"
![Фото: ЗВО "ПДУ" Фото: ЗВО "ПДУ"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: ЗВО "ПДУ"
Юлія Горюк, доктора ветеринарних наук, доцента, доцента кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ЗВО "Подільський державний університет" з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "Молодий вчений року - 2023".
Конкурс "Молодий вчений" є важливою ініціативою, спрямованою на визнання, відзначення та просування досягнень молодих вчених у різних галузях і сферах діяльності, що сприяє розвитку інтердисціплинарних підходів та співпраці між галузями із головною метою – підтримка молодих вчених.
Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбулася 18 травня до Дня науки в Будинку вченого НАН України. За вагомі досягнення протягом цього складного року молодих науковців привітали представники керівного складу Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Лауреати отримали унікальні статуетки "Науковий Оскар" та визнання своєї наукової діяльності з рук досвідчених науковців, організаторів та партнерів конкурсу.
Читайте також: "Освіта в умовах війни: навчання в літній період, у суботу та в змішаному форматі".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі