![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:07, 19 квітня
Надійне джерело
У Камʼянці-Подільському суд виніс вирок домашньому кривднику
![Фото ілюстративне. Фото: мережа "Інтернет" Фото ілюстративне. Фото: мережа "Інтернет"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне. Фото: мережа "Інтернет"
42-річний чоловік систематично вчиняв домашнє насильство стосовно старенької матері. Лише протягом року поліцейські зафіксували 5 випадків, після чого порушили кримінальну справу.
78-річна пенсіонерка неодноразово зверталася до правоохоронців та скаржилась на постійні знущання з боку сина. Останній кричав, нецензурно лаявся та навіть погрожував рідній матері. Старенька сильно хвилювалася та просила допомоги у правоохоронців.
Протягом року поліцейські оформили стосовно кривдника 5 адміністративних протоколів. Однак, це мало тимчасовий ефект. Зловмисник трохи заспокоювався, але згодом і далі продовжував кривдити матір. Зазначили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Слідчі Камʼянець-Подільського райуправління поліції направили до суду обвинувальний акт за статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Наразі суд завершив розгляд справи та виніс вирок насильнику у вигляді 1 року обмеження волі, звільнивши на підставі ст. 75 ККУ від покарання у виді обмеження волі, встановивши іспитовий строк терміном на 2 роки.
Читайте також:"Кам'янець-Подільського мера Михайла Посітка внесли до Реєстру корупціонерів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
12:50, 17 липня
1
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі