• Головна
  • Ринок праці Хмельниччини за березень: жіноче безробіття лідирує
00:30, 12 квітня

Ринок праці Хмельниччини за березень: жіноче безробіття лідирує

Фото: мережа "Інтернет"

Фото: мережа "Інтернет"

Станом на 1 квітня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,6 тис. осіб, в тому числі 212 учасників бойових дій, 936 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Серед безробітних:

  • 78 % - жінки;
  • 43,5 % - мешканці сільської місцевості;
  • 25,1% - молодь віком до 35 років.

У січні-березні 2024 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 9,6 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2140 роботодавців. В базі даних Хмельницької ОСЗ налічувалось 7,1 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 11 316 гривень на одну вакансію, інформує відділ організаційно-інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості.

Більше, як 50% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Найбільший попит на працівників спостерігається в переробній промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі, сільському виробництві. Затребуваними залишаються такі професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, листонош, операторів поштового зв’язку, продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, інженерів. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій, а саме: охоронниках, двірниках, вантажниках, підсобних робітниках та інших.

З початку року, за сприяння обласної служби зайнятості, працевлаштовано 2,4 тис. осіб, залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 651 особа, організовано професійне навчання для 431 громадянина, а також 257 осіб отримали ваучер на навчання.

За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, з початку року Державний центр зайнятості ухвалив позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розширення свого бізнесу 120 громадянам та 14 грантів - учасникам бойових дій та членам їх сімей, які будуть провадити або вже провадять підприємницьку діяльність у Хмельницькій області.

Читайте також: "В Україні знімають освітньо-розважальний проєкт "КоледжCheck", у якому "розбиратимуть" заклади офтехосвіти".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробіття #працевлаштування #центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...