![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:28, 4 березня
Вогнеборці Кам'янеччини ліквідовували пожежі у Дунаївцях та Закупному
![Фото ілюстративне. Фото: мережа Інтернет Фото ілюстративне. Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне. Фото: мережа Інтернет
У Кам'янець-Подільському районі 3 березня сталось дві пожежі.
3 березня о 14:05 на пункт зв’язку Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на відкритій території у м. Дунаївці Кам'янець-Подільського району виникла пожежа. Вогонь вдалося приборкати за лічені хвилини та запобігти його розповсюдженню. Причина пожежі встановлюється, інформує ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
О 19:50 виникла пожежа сміття на відкритій території у селищі Закупне Кам'янець-Подільського району. На гасіння цієї пожежі прибуло чергове відділення 30 Державного пожежно-рятувального поста. Пожежу, що розповсюдилася на площу 100 кв. м, ліквідовано о 20:02. Причина встановлюється.
В усіх випадках ніхто не постраждав.
Читайте також: "Війна забрала життя бойового медика з Кам'янець-Подільського району".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі