![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
14:40, 16 лютого
З 15 лютого почала діяти нерестова заборона на вилов щуки
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Відповідно до нових Правил любительського рибальства з 15 лютого до 31 березня 2024 року включно встановлюється заборона на вилов щуки звичайної.
Ця заборона встановлена з метою забезпечення охорони щуки звичайної підчас її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах у районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Хмельницькій області, інформує Хмельницький рибоохоронний патруль.
Разом з тим, з метою недопущення порушень вимог законодавства та завдання шкоди рибному господарству, наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Хмельницькій області, забезпечити посилення охорони щуки звичайної під час її міграції та відтворення та контроль за випуском у живому вигляді щуки звичайної уразі потрапляння її до уловів та під час здійснення любительського та спортивного рибальства.
Вилов цієї риби під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 468 грн.
Нагадуємо рибалкам також і про заборону вилову риби на зимувальних ямах, яка діятиме до початку весняно-літньої нерестової заборони 2024 року.
Якщо ви стали свідком порушення природоохоронного законодавства,прохання повідомляти на номер "гарячої лінії" Хмельницького рибоохоронного патруля: +380(68)384-98-10.
Читайте також: "На Кам'янеччині почастішали кіберзлочини".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі