• Головна
  • "Плинність часу": історія статуї біля Подільського державного університету
12:29, 5 грудня 2023 р.

"Плинність часу": історія статуї біля Подільського державного університету

Фото: ЗВО "ПДУ"

Фото: ЗВО "ПДУ"

У суспільстві стало резонансним та створило багато запитань щодо встановлення нашого нового пам’ятника, який нам подарував меценат, наш багаторічний партнер, засновник компанії "УКРАВІТ" Віталій Ільченко.

Згадане підприємство багато років знаходиться з нами пліч-о-пліч та підтримує наших молодих вчених у розробці та впровадженні наукових проєктів, допомагає забезпечити наукові дослідження необхідними засобами захисту рослин, активно бере участь у тестуванні нових препаратів на наших демо-полях, що є незамінним у використанні в навчально-науковому процесі ЗВО "Подільський державний університет", інформує проректор з навчальної, науково-інноваційноїта міжнародної діяльностідоктор економічних наук, професор Оксана Бялковська.

Компанія "УКРАВІТ" попри свою активну волонтерську діяльність для Збройних сил України, не забуває і про наше майбутнє – про молодь та допомагає не тільки в науково-дослідній діяльності, а й своїм прикладом демонструє, як має себе поводити свідомий громадянин, тобто бере активну участь у вихованні молодого покоління.

Згаданий пам’ятний знак сьогодні розміщений на території університету та має назву "Плинність часу". Студенти шляхом опитування, самі вирішили, де розмістити цей пам’ятник. Тому охочі можуть оглянути його біля першого навчального корпусу "ПДУ".

Читайте також: "Кам'янчани фіналісти обласних змагання з автомодельного спорту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Що в найближчі 5 років очікує на Україну?
проголосувало 210 відвідувачів
#ПДУ #час #УКРАВІТ #статуя #подарунок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...