• Головна
  • Акаунти Facebook для арбітражу: які бувають і де купити
Новини компаній
12:53, 11 жовтня 2023 р.

Акаунти Facebook для арбітражу: які бувають і де купити

Новини компаній

Витратники в арбітражі трафіку Facebook потрібні постійно, тому розуміння, де їх купувати — найважливіший етап. Далі розберемо, які види акаунтів найбільш актуальні на ринку і порадимо, де найкраще купити акаунти Фейсбук для реклами.

Де купити акаунти Фейсбук для реклами

Якщо ви в пошуках надійного продавця акаунтів Фейсбук, то радимо зупинити свій вибір на магазині акаунтів «FB1.shop» — https://fb1.shop. Магазин акаунтів «FB1.shop» має гарну репутацію, встиг зібрати багато позитивних відгуків і постійних покупців. У фб шопі постійно оновлюється наявність найбільш актуальних рекламних витратників: Кінг-акаунти з ПЗРД і потужним ручним фармом, Трастові автореги різних ГЕО, Бізнес Менеджери безлімітні та високолімітні, а також ПЗРД Фан Пейдж.

VXdki2FNZhL5MVRjQ4HEVm6uXALiDeA6dEX3YZrxNOhUdE54W7sRJqUSZQdhPSUXoUnu9IXnnn6WCF94MT_cxh7667Ubaq8ErUlGOHn_jf1-WTgELpzurKOiHU5AVEn5Quby7jTvO4EhbK1dFERSa2w

Види акаунтів Facebook для реклами

При виборі акаунтів фб для реклами важливо враховувати обраний вами сетап запуску реклами. Різні сетапи запуску передбачають різні комбінації рекламних витратників. Нижче розповімо про найпоширеніші типи акаунтів, які потрібні для побудови ефективного сетапу.

  • Автореги Facebook — ці акаунти створюються масово за допомогою спеціальних програм. Автореги не підходять для самостійного запуску, вони використовуються для подальшого прогріву або для прив'язки до більш трастових Кінг-акаунтів для масштабування.

o0hOjge517WOAi8Y2JndX38hpxC5GE85F__yLV10XkxypctcjYCsHWqUD2HH8R49IhUrIKIf-SmlhwlVgXgc6WAD2yXzs9rFHMJ0ivkZurrVSbdaV0lzeruwZyd8WSWztkTnrXjIIJyEpPGqxpXOcdI

  • Фарм акаунти — ці акаунти вручну прогріваються впродовж кількох тижнів або понад місяць. На акаунтах проходить процес внутрішнього фармінгу: користувальницька активність усередині соцмережі (фото, друзі та прокрутка стрічки). Також акаунти проходять процес зовнішнього фарма: реєстрація на зовнішніх сайтах через акаунт фб. Всі ці дії значно підвищують траст акаунта і зменшують ризик блокувань. Купити ручний фарм акаунти можна за цим посиланням: https://fb1.shop/?cat_id=8150.

  • ПЗРД-акаунти — це акаунти, які пройшли перевірку ЗРД. Наявність плашки ПЗРД обов'язкова для всіх акаунтів, які створені після літа 2021 року. Всі нові рекламодавці в Фейсбук отримують ЗРД, тому його проходження обов'язкове для запуску реклами. Купити ПЗРД акаунти можна за цим посиланням: https://fb1.shop/?cat_id=11522.

OXFYMPYoPHEBdVdAdeJ8Ou4FPCVIvEtmhrwM-9h5zGxiVa3n-Omx0bt0FinaVnrcePuWqYAkbcvcLZqVGFVFcDQmJvfq6XXR-1kYSpOh9Rh3RCmwMxFaACI-2iw2YjrM7S4mUXDy_jw_SAZqmahBTh0

  • Кінг-акаунти — ці акаунти найбільш трастові і є ключовим елементом побудови багатьох сетапів. Кінг-акаунт повинен мати: ручний фарм, плашку ПЗРД, підключений БМ і прогріту ФП.

Всі перераховані вище акаунти завжди в наявності магазину акаунтів «FB1.shop» за оптимальними цінами і найвищої якості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...