• Головна
  • Що ближче зима - то гостріше проблема: громади Хмельниччини просять Уряд про компенсацію різниці в тарифах
17:47, 24 липня 2023 р.

Що ближче зима - то гостріше проблема: громади Хмельниччини просять Уряд про компенсацію різниці в тарифах

Фото: analogicus

Фото: analogicus

Опалювальний сезон невпинно наближається, а обіцяних державою коштів на його підготовку і проведення дотепер немає. Усвідомлюючи критичність ситуації, кількість звернень муніципалітетів до Уряду щодо компенсації різниці в тарифах збільшується. Нині до Уряду звернулись 56 громад, в яких проживають понад 6 000 000 мешканців. Є серед них і муніципалітети з Хмельниччини.

Відсутність компенсації різниці в тарифах, низький рівень розрахунків за отримані послуги, збитки внаслідок повномасштабної агресії РФ, примусове стягнення коштів постачальниками природного газу з рахунків підприємств теплопостачання тощо, - все це унеможливлює підготовку підприємств теплопостачання до опалювального сезону 2023/2024 та ставить під загрозу його проходження в цілому. На цьому наголошують в Асоціації міст України.

Саме тому міські та селищні ради, їх виконавчі комітети, а також військові адміністрації продовжують приймати звернення до Кабінету Міністрів України про забезпечення компенсації з різниці в тарифах підприємствам ТКЕ для можливості їх підготовки до зими. Станом на 17 липня 2023 року такі рішення та звернення до Уряду вже ухвалили 56 міських і селищних рад, - інформують в АМУ.

На Хмельниччині до Уряду вже звернулись 4 муніципалітети – Славутська, Шепетівська, Хмельницька, Старокостянтинівська міські ради.

Асоціація міст України неодноразово зверталася до Уряду щодо необхідності якнайшвидшого вирішення цієї проблеми і наголошує, що від рішення Кабінету Міністрів України залежить зараз, чи ухвалить парламент проєкт Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" щодо компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання, водопостачання та водовідведення". Нагадаємо, він передбачає виділення з державного бюджету України 36 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах, вчасну підготовку до опалювального сезону 2023/2024 року.

Читайте також: "ЦНАПи Хмельниччини надаватимуть базові адміністративні послуг МВС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
#опалювальний сезон #АМУ #Асоціація міст України
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...