• Головна
  • Кам’янець-Подільський сервісний центр МВС готовий приймати іспити у рамках проєкту "Автошколи для осіб з інвалідністю"
23:40, 14 липня 2023 р.

Кам’янець-Подільський сервісний центр МВС готовий приймати іспити у рамках проєкту "Автошколи для осіб з інвалідністю"

Фото: Сервісний центр МВС

Фото: Сервісний центр МВС

Автошколи для людей з інвалідністю – флагманський проєкт МВС, який реалізується у рамках ініціативи "Без бар’єрів", презентований першою леді Оленою Зеленською та заступницею Міністра внутрішніх справ Катериною Павліченко.

Одним із учасників цього проєкту став Кам’янець-Подільський сервісний центр МВС. Про участь у проєкті та взаємодію з автошколою на базі навчального закладу системи МВС – Харківського національного університету внутрішніх справ розповів Володимир Степанов на брифінгу з представниками ЗМІ.

Кандидати у водії двічі звертаються до сервісних центрів МВС. Один раз після теоретичного модуля, щоб скласти теорію у нас і отримати допуск до практики. А потім після практичного модуля навчання, щоб уже успішно скласти практику і отримати перше своє посвідчення водія. Ми зробили усе можливе аби кожен мав доступ до державних послуг — максимально адаптували класи для прийняття теоретичних іспитів. Більшість наших центрів облаштовані пандусом та кнопкою виклику адміністратора аби маломобільні категорії людей могли з легкістю завітати до нас, - розповів Володимир Степанов.

Володимир Степанов надав слово першому проректору Харківського національного університету внутрішніх справ Олександру Моргунову:

Через активні бойові дії ми вимушені були передислокуватися з Харкова до Кам’янця-Подільського для продовження навчання в безпечних умовах. Тепер наш університет буде здійснювати підготовку таких кандидатів у водії. У нас сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані до потреб осіб з інвалідністю, сучасні учбові автомобілі з ручним керуванням, інклюзивні приміщення, досвідчені викладачі та можливість індивідуального навчання за зручним графіком, - зауважив Олександр Моргунов.

Основна мета проєкту - забезпечення однаково рівних можливостей для усіх та всюди. Створення цілісної та якісної державної послуги з отримання посвідчення водія на право керування транспортним засобом для осіб, які отримали статус особи з інвалідністю. Країна без бар’єрів. Саме на таких засадах будується цей проєкт.

Ми запрошуємо до навчання людей з інвалідністю, які прагнуть вперше отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії В, або ж ті, хто потребують перенавчання, - додав Володимир Степанов.

Очільник зауважив, що для забезпечення однаково рівних можливостей для громадян в сервісному центрі МВС м. Кам’янець-Подільський додатково встановлена система відеозв’язку з перекладачем для забезпечення комунікації з особами з порушенням слуху. За допомогою смартфона або ж планшету із встановленими на них додатками адміністратори сервісних центрів МВС зможуть звернутися за послугою перекладача жестової мови, який безумовно, спростить надання адміністративних послуг для усіх категорій.

Ми створюємо платформу можливостей для кожного, хто має бажання отримати посвідчення водія, а також перенавчитися. Разом будуємо інклюзивну країну, в якій свобода, комфорт і безпека пересування - будуть не привілеєм, а доступною можливістю для усіх.

Читайте також: "Старовинну церкву в Кам’янці-Подільському суд передав у власність заповідника".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
#Сервісний центр МВС #Без бар’єрів #інвалідність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...