• Головна
  • Президент України Володимир Зеленський підписав унікальну NFT
Новини компаній
12:00, 2 травня 2023 р.

Президент України Володимир Зеленський підписав унікальну NFT

Новини компаній

Президент України Володимир Зеленський нещодавно підписав видруковану копію NFT, яка представлена серією UaCatsDivision. Тепер цей підпис буде  продаватись разом із оригіналом у цифровому форматі на одному із благодійних аукціонів.

UaCatsDivision зробив унікальну колекцію, в якій представлені зображення котів героїв ЗСУ. Варто звернути увагу на те, що представлена колекція розроблена за підтримки  Incrypted. В колекції нараховується близько 10000 екземплярів, кожен з яких являється елементом колекціонування унікального арта і підтверджує почесність доната.

У виданні Incrypted нещодавно було оприлюднено деякі дані, за якими в рамках проведеної ініціативи на сьогоднішній день було зібрано приблизно 11 мільйонів 400 тисяч гривень. Про це можна більш детально дізнатися в ЗМІ України, які знайомлять читача з новинами криптовалют. В колекції нараховувалося 10000 екземплярів,  вже 3051 мають свого власника. Всі зібрані кошти будуть направлені на підтримку Збройних сил України.

Зі сторони представника організації було повідомлено інформацію про те, що це одна із перших колекцій, в яких є зображення прообразу президента. На сьогодні зібрано суму грошових коштів, яких буде достатньо для придбання одного дрону з чотирьох необхідних. Було продано приблизно 30 % від загальної кількості котів. Є сподівання на те, що наступні екземпляри швидко знайдуть своїх власників на благодійному аукціоні. Планується, що сума донатів буде збільшена принаймні в два рази.

Відео підписання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...