
01:14, 24 лютого 2023 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині у комунальну власність повернуто землі вартістю понад 5 мільйонів гривень

Фото: мережа Інтернет
Господарським судом Хмельницької області задоволено позов Кам’янець-Подільської окружної прокуратури про витребування з незаконного володіння земельної ділянки площею понад 21 га вартістю більше 5 мільйонів гривень.
Про це повідомили у Кам'янець-Подільській окружній прокуратурі.
Встановлено, що земля вибула з комунальної власності незаконно, поза волею власника – Рихтівської сільської ради Кам’янець-Подільського району, яка не приймала рішення про передачу ділянки у приватну власність для ведення фермерського господарства.
За рішенням суду земельна ділянка підлягає поверненню у комунальну власність.
Читайте також:"На Кам'янеччині оштрафували водія за спробу підкупити копа".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:00, 16 червня
10:09, 18 червня
1
10:45, 14 червня
11
13:44, 17 червня
37
10:09, 18 червня
4
Коментарі