![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:03, 16 лютого 2023 р.
Релоковані до Кам’янця підприємства поповнили бюджет на понад 3 мільйони гривень
![Фото: Кам’янець-Подільська міська рада Фото: Кам’янець-Подільська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільська міська рада
Бізнес в Україні продовжує адаптуватися до воєнних умов, оговтується від шоку та дещо зменшив негативні оцінки перспектив своєї роботи.
Одним із способів продовжувати роботу стала релокація бізнесу на безпечні території.
У січні начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій прозвітував, що від початку бойових дій в область перемістили свої виробничі потужності 60 підприємств. Релокувалися на Хмельниччину бізнеси з Харкова, Києва, Запоріжжя, Дніпра, Краматорська та інших міст Донецької та Луганської області. Найбільше підприємств переїхало до Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Шепетівки.
Упродовж 2022 року у Кам’янець-Подільський релокувалися близько 30 підприємств різних галузей економіки. У міській раді повідомили, що з них 23 уже працюють і створили більше ніж 316 робочих місць.
Одне підприємство, яке переїхало через війну, вже повернулося до свого міста. Проте більшість з них таки залишились, і не лише не планують повертатись, а й хочуть тут розширятись. 14 суб’єктів господарювання вже почали сплачувати податки до бюджету нашої громади, – додали у міськраді.
У муніципалітеті підрахували, що за підсумками минулого року та січня цього року, місцевий бюджет отримав понад 3 200 000 гривень додаткових надходжень.
Читайте також: "Понад 300 гектарів лісу планують висадити на Хмельниччині".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі