![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
12:09, 9 лютого 2023 р.
У Кам’янці-Подільському ще одного ухилянта відправили за ґрати
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 41-річного кам’янчанина в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України).
Його засуджено до реального покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. Чоловік, будучи придатним до військової служби, отримав повістку про відправку до військової частини, однак ухилився від призову, не маючи на те законних підстав. Повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Замість виконання свого обов’язку та захисту Батьківщини, у той час, коли країна цього потребує як ніколи, обвинувачений без поважних причин не з’явився на вказану дату і час на збір.
Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Читайте також: "Кам'янчанка "подарувала" шахраям 75 тисяч гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:04, 24 липня
live comments feed...
Коментарі