![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:48, 30 грудня 2022 р.
Громади Херсонщини отримають "шефську" допомогу з бюджету Хмельниччини
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Дві громади на Херсонщині отримають фінансову допомогу з обласного бюджету Хмельниччини.
Дев’ять жахливих місяців Дар’ївська та Музиківська громади, що на Херсонщині, перебували в окупації. Як результат, у цих населених пунктах склалась дуже важка ситуація: відсутнє електро- та водопостачання, зв’язок, пошкоджено будинки.
Наразі ці громади визначені підшефними для Хмельниччини, тому саме наша область допомагатиме їм відновлювати місцеву інфраструктуру, а місцевим жителям – пережити цю зиму. Повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.
Отож, відповідно до звернення Дар’ївської та Музиківської громад до Хмельницької обласної військової адміністрації, було прийнято рішення про виділення з обласного бюджету для сільських бюджетів цих громад відповідно 3 млн грн та 2 млн грн.
Читайте також: "Активна молодь Кам'янеччини отримала спеціальні премії від ОВА".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі