![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
16:44, 20 грудня 2022 р.
Кам'янчанина засудили до 5 місяців арешту за хуліганство
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом хуліганства.
У ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що на початку липня цього року, на літній терасі одного з місцевих магазинів між 56-річним Кам’янчанином, який з товаришем вживав алкогольні напої, та групою підлітків виник словесний конфлікт. У подальшому, чоловік з надуманих підстав, грубо порушуючи громадський порядок, діючи безпричинно, за допомогою розжареного краю запаленої цигарки, заподіяв неповнолітньому потерпілому тілесні ушкодження у вигляді двох опікових ран лівого ока.
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд погодився з позицією прокурора щодо доведеності вини обвинуваченого та вироком суду визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України, призначив покарання у виді 5 місяців арешту.
Вирок суду не набрав законної сили.
Читайте також: "Кам’янчанин отримав вирок за підбурювання дати хабар судді".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі