![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
10:20, 23 вересня 2022 р.
У Кам’янці-Подільському в ДТП травмувалось троє студенток
![Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
У Кам’янці-Подільському слідчі встановлюють обставини ДТП, у якій травмувалось троє студенток.
Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 21 вересня, близько 14:50 години по проспекту Грушевського, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.
30-річна жителька м. Дунаївці, керуючи автомобілем "KIA", допустила наїзд на трьох 19-річних дівчат, які перетинали дорогу по нерегульованому пішохідному переходу.
У результаті ДТП одна із студенток отримала перелом ноги і була госпіталізована до травматологічного відділення місцевої лікарні. Ще двом дівчатам медики надали допомогу без госпіталізації.
За даним фактом слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.
Читайте також: "Обдаровані діти Кам'янець-Подільської громади отримають грошові премії".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі