• Головна
  • Необхідність проведення шокового хлорування
Новини компаній
11:31, 30 липня

Необхідність проведення шокового хлорування

Новини компаній

Кожен басейн вимагає регулярного догляду та очищення води за допомогою призначених для цього хімічних засобів. Хлор – один із найпопулярніших продуктів, який дбає про чистоту води в плавальному басейні. Відрізняється доступною ціною та високою ефективністю знищення всіляких забруднювачів, у тому числі бактерій та водоростей. Шок-хлор для басейна – одна з ключових методик швидкого очищення штучної водойми.

Необхідність проведення шокового хлорування, фото-1

Навіщо басейну потрібний хлор?

Вода в басейні, яка не зазнає жодних спеціальних заходів з очищення, з часом починає покриватися водоростями та грибками. На жаль, поява цього виду забруднення сприяє розмноженню численних бактерій, небезпечних здоров'ю користувачів. У цьому випадку насоси-фільтри не допомагають видалити їх, тому необхідно використовувати хлор. Таким чином, утворюється не лише відповідний рівень рН води, а й запобігається розвиток небажаних та патогенних мікроорганізмів.

Існують чітко зазначені санітарні норми для вільного та зв'язаного хлору, які мають дотримуватись загалом. Вода не може містити більше ніж 0,3 мг/дм3 зв'язаного хлору на будь-який тип басейну. Перевищення норми вкрай шкідливе для здоров'я та, крім подразнення слизових оболонок, очей чи дихальних шляхів, може призвести до змін шкіри або викликати астму. Хімічний препарат Хлор Шок ефективний завдяки використанню вільного хлору, який знищує всі зародки рослинних та тваринних бактерій, а крім того, швидко випаровується.

Особливості шок-хлору для басейнів

Сучасний препарат є швидкорозчинною речовиною, що починає діяти практично миттєво. На ринку можна зустріти товар у формі рідини та гранул, рідше у таблетованій формі. Даний вид знезараження довів свою ефективність у боротьбі з помутніннями й водоростями, що з'являються. Одночасно він здійснює первинне нівелювання мікроорганізмів, які потрапляють у чашу басейну з припливом води.

Ключові переваги використання шок-хлору:

  • Універсальність застосування. На ефективність використання впливає будівельний матеріал басейну. Бетон, плівка, композит – не реагують із молекулами хлору.

  • Установки безпеки. За дотримання рекомендацій виробника речовина не шкодить користувачеві  у містах водного відпочинку та дає можливість купатися у хлорованій воді.

  • Комфортність використання. Шоковий хлор для басейну будь-якої форми повністю розчиняються у воді, не утворюючи неприємного осаду.

Серед додаткових переваг виділяється освітлення води, попри високі температурні значення.

Грамотність вибору

Речовини для шокового хлорування басейнів відрізняються бюджетною ціною. Але підійти до вибору речовини варто з усією відповідальністю.

На чому акцентується увага:

  • Нижня межа масової частки діючого компонента становить 56%.

  • Важливим параметром є концентрація іонів водню. Діапазон значень коливається у розриві – 5,0-7,0.

  • Для мінімізації витрат необхідно оцінити норму витрати різних форм та порівняти з вартістю.

  • Необхідно дотримуватись умов зберігання речовини, щоб не знизити ефективність її подальшої дії.

  • Обов'язково слід перевірити наявність сертифікатів на продукцію.

Як показує практика, засоби для шокового хлорування можуть зробити якісну дезінфекцію великого об'єму води. Для досягнення потрібних результатів рекомендується використовувати ударну дозу. Це необхідно при першому запуску басейну в сезоні, при появі водоростей та помутнінні води.

Щоб не виникало проблем із хлоруванням, необхідно замовити будівництво басейнів під ключ  з якісних матеріалів у перевірених виконавців. Для цього достатньо звернеться на сайт stroy-bassein.com.uaта вибрати відповідний проєкт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...