• Кам'янецький ліцеїст здобув срібну медаль на Міжнародній олімпіаді геніїв у США
11:49, 21 червня 2022 р.
Надійне джерело

Кам'янецький ліцеїст здобув срібну медаль на Міжнародній олімпіаді геніїв у США

Учень 10 класу Кам'янець-Подільського ліцею Михайло Подолян здобув срібну медаль на Міжнародній олімпіаді геніїв у США.

Церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу проєктів екологічного спрямування "GENIUS Olympiad-2022" відбулася 18 червня у Нью-Йорку.

Михайло посів друге місце в категорії креативного письма, номінація "Есе" (тема проєкту "Запахи дощу"). Хлопець представляв Україну та наше місто серед 125 країн світу, - повідомили у Кам’янець-Подільській міській раді.

"GENIUS Olympiad" – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для старшокласників, який проводиться у Штатах з 2011 року. Девіз конкурсу – "Збудуємо краще майбутнє разом!".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію